Duże studio fotograficzne "Milka"

Dzięki odpowiedniemu metrażowi jesteśmy w stanie zaproponować naszym artystom przestrzeń idealną do realizacji śmiałych, zaawansowanych pomysłów. Nasze studio do projektów fotograficznych sprawdzi się idealnie przy sesjach dla kilku modeli lub modelek. Dzięki niemu zrealizujesz rodzinne sesje zdjęciowe lub wykonasz zdjęcia modowe niezbędne do promocji swoich produktów na większą skalę. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zrobić to, co sobie zaplanowałeś!

Studio do projektów fotograficznych

W kilkudziesięciometrowej sali z wysokimi stropami i dużymi oknami zyskasz dostęp do tego, co w fotografii istotne – przestrzeni, światła i tła. To idealne studio do projektów fotograficznych, takich jak reklamowe sesje zdjęciowe z większą liczbą modeli. Pamiętaj, aby uprzedzić nas, ile osób będzie brało udział w spotkaniu, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować do niego salę. To doskonałe miejsce do komercyjnych realizacji!

Sesja zdjęciowa rodzinna

Gdy planujesz stworzenie klasycznych pamiątek do familijnego albumu, uwzględnij czynniki takie jak przestrzeń, tło, mnóstwo naturalnego światła. Dzięki nim sesja zdjęciowa rodzinna wypadnie w pełni naturalnie! 

Nasze studio idealnie nadaje się do różnorodnych projektów fotograficznych, od zdjęć narzeczeńskich, przez ślubne, aż po noworodkowe.

Znajdziesz u nas nie tylko odpowiednią scenografię, ale również sprzęt, co pozwoli Ci oszczędzić czas na szukanie najlepszych ujęć, a tym samym pomoże zaproponować klientom atrakcyjną cenę.

Modowe sesje zdjęciowe

Duża, wysoka przestrzeń z mnóstwem dziennego światła to doskonała aranżacja, w której na pewno zrealizujesz swoje pomysły od A do Z.

Umów się do nas na modowe reklamowe sesje zdjęciowe – weź swój aparat i stroje, a potem przyprowadź modeli oraz modelki, a meble, rekwizyty i sprzęt foto znajdziesz na miejscu!

Jesteśmy miłośnikami fotografii, którzy doskonale wiedzą, jakie znaczenie dla efektu ma otoczenie. Oferujemy Ci to wszystko, i to w bardzo atrakcyjnej cenie za godzinę wynajmu – przekonaj się i zajrzyj do nas!

Kontakt